Przejdź do treści

Marathon For The Beatles 03.07.2021

  Marathon for The Beatles 03.07.2021 (sobota)

  Jedyny taki maraton w Polsce, naszym bohaterem będzie  sir Paul McCartney.

  Wydarzeniem niezwykłym będzie przebiegnięcie 100-go maratonu przez mojego Przyjaciela Adama Króla.

  Szanowni Państwo

  Dziękuję, że zechcecie brać udział w tym kameralnym wydarzeniu.

  1.Przepiękna wiejsko – leśna trasa w 80% zacieniona,  jedno okrężnie wynosi 5280m.Zaczyna i kończy się w tym samym miejscu- czyli na uliczce The Beatles w Smogorzewcu.

  2.Aby pokonać dystans maratoński potrzeba nam 8 okrążeń / półmaraton 4 okrążenia.

  3.Start godzina 9:00 prosimy być wcześniej.

  4.W każdej chwili uczestnik może przerwać bieg – marsz, informując o tym obsługę o pokonanym dystansie i osiągniętym czasie.

  5.Pakiet dla uczestnika: Koszulka, medal beatlesowski, medal 100 maratonu Adama Króla, numer startowy, posiłek, piosenki zespołu The Beatles, oraz uśmiech.

  4.Uczestnik powinien:

  a) mieć swój zegarek do pomiaru czasu i kilometrów .

  b)uczestnik zaopatruje się we własne odżywki.  Przygotujemy stoły na ,  którym je  pozostawicie . Na wszelki wypadek zaopatrzymy  Was w małe butelki wody mineralnej nie gazowanej.

  c)każdy z uczestników obowiązany jest do zachowania odległości (1,5m), przed startem i w czasie trwania biegu.

  d)uczestnik startuje na własną odpowiedzialność wypełniając stosowne zobowiązanie , że jest zdrowy i świadomie decyduje się na ten bieg – marsz.

  e) każdy uczestnik dostosowuje się do poleceń osób funkcyjnych.

  Warunkiem ostatecznym i potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata sumy 100,00 zł na podany numer konta z wybranym rozmiarem koszulki w terminie do 20 czerwca 2021r.Wpłata obowiązuje tylko na wydarzenie w dniu  03.07.2021.Numer startowy przydzielamy  kolejnością zgłoszeń. Nie przyjmujemy uczestników w dniu imprezy,  nie zapisanych  i nie opłaconych. Natomiast istnieje możliwość przepisania waszej wpłaty na inną osobę.Za względów logistycznych i kameralność wydarzenia limit uczestników 50 osób.

  Szanowni Państwo, Przyjaciele Zdrowego Ruchu, mam nadzieję, że przyjedziecie do Beatlesów w Smogorzewcu  z ładunkiem dobrej energii, z uśmiechem posłuchacie ich piosenek, pokonacie zaplanowany dystans , pozostawicie nam i sobie mile spędzone chwile.

  Oto numer konta: 47 1020 5011 0000 9902 0369 1995

  Kazimierz Musiałowski

  Tel:604-500-842 poczta : kamusss@poczta.fm