Przejdź do treści

Jedenaście lat uliczki The Beatles: 23.08.2009

    To przez moją bezgraniczną miłość do zespołu z Liverpoolu, oraz wizjonerskiemu spojrzeniu Pana Andrzeja Wieczyńskiego, Wójta Gminy Obrowo, Pani Mirosławy Kłosińskiej, Sekretarz Gminy Obrowo, a także Rady Gminy Obrowo, w roku 2009 powstała ulica The Beatles. Wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie podczas samego procesu, jak również lata następne, kiedy to pod hasłem ‘For The Beatles’ próbowaliśmy naszych sił w biegach i marszach Nordic Walking.

    Do naszej gminy co roku przyjeżdżali mali i duzi, wysportowani i sportowcy z doskoku. Oraz wiele osób towarzyszących. Wszystko to pomogło nam zaprezentować naszą urokliwą okolicę jako miejsce, do którego warto zajrzeć. Gmina Obrowo, Powiat Toruński, Województwo Kujawsko – Pomorskie – zapraszamy!

    To dzięki tej uliczce po części były te wszystkie imprezy sportowo – muzyczne.  Z założenia kameralne wydarzenie rozrosło się bardziej, niż marzyłem. To wszystko dzięki Gminie oraz mojej Rodzinie, Przyjaciołom i wielu Znajomym.  

    W tym roku chciałem do cyklicznej imprezy wpleść moje prywatne święto, 40-lecie uprawiania joggingu. Jednak z uwagi na panującą pandemię korona wirusa, na imprezę oraz świętowanie musimy trochę poczekać. Obecny czas niech będzie dla nas momentem na refleksję i wspomnienia by z nadzieją patrzeć w przyszłość. A fotograficzna relacja, którą dołączam do tego wpisu, niech nam przypomni historię uliczki The Beatles i wydarzeń jej towarzyszących.

    Kazimierz Musiałowski