Przejdź do treści

Boisko dla dzieci przy szkole w Osieku nad Wisłą

  W dniu dzisiejszym ( 07.12.2023r.) odbyło się robocze spotkanie dotyczące usunięcia słupa Wysokiego Napięcia na placu obok szkoły w Osieku nad Wisłą. W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Obrowo Pan  Andrzej Wieczyński, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą Pani Katarzyna Wachowska,radny Gminy Obrowo  Kazimierz Musiałowski, oraz wykonawca tych prac. Prace rozpoczną się niezwłocznie i to umożliwia Gminie Obrowo ogłoszenie przetargu na wykonanie boiska sportowego i być może małego placu zabaw.

  Chce się powiedzieć „wreszcie” i dlaczego tak długo to trwało? O tym dowiedzie się Państwo na najbliższej Sesji Rady Gminy.

  Jako pomysłodawca utworzenia dwóch przejść dla pieszych w Osieku nad Wisłą ( Plac Kościelny i sklep „Piko”) od 2018 roku ! informuję,że wreszcie prace  zbliżają się do końca i wykonanie nastąpi na wiosnę. W obecnej chwili trwa „asfaltowanie” tzw. Wenecji i ulicy Słonecznej. Wszystko jest uzależnione od warunków pogodowych.

  Piszą do mnie mieszkańcy w sprawie utworzenia biura w budynku gminy : „KĄCIK PISANIA LISTÓW I PRZYJMOWANIA DONOSÓW”.Uważam, że na zadawanie pytań, następnie pisanie odpowiedzi szkoda czasu pracownika, który w tym czasie mógłby wykonywać inne ważne obowiązki. Jeżeli macie Państwo pytania do mnie :

  tel.604500842

  e-mail -kamusss@poczta.fm