Przejdź do treści

15 lat już Ciebie nie ma Basiu

  URATUJMY BASIĘ SZLACHETKĘ !

  Autor: K.Musiałowski

  Data : 2004-07-23

  Maratony Polskie

  KTO TO JEST BASIA! Urodziła się 17.05.1956 w Łomży. Nigdy przedtem nie biegała .Pierwszy bieg półmaraton w Hamburgu bez treningów. Pierwszy maraton 15.11.1997 w Lembeck -Niemcy. Tam biega bo tam pracuje ,rodzina mieszka w Jelczu -Laskowicach. Basia :bieganie pomaga mi zapomnieć o problemach. Zawsze marzyłam o podróżach i to realizuję. Specjalizuję się w ultra maratonach. Biegałam w nietypowych warunkach: kopalnie-rekord trasy, lochy, tunele -rekord trasy, piasek Sahary 100km,pod wiatr Egiptu-rekord trasy 100km.Denerwuję się na biegach 12 i 24 h bo tutaj trzeba narzucić ostre tempo. W 1998 roku przebiegłam 52 maratony i 100 maratonów osiągnęłam jako pierwsza kobieta na świecie w tak krótkim czasie. Jestem w Księdze Rekordów Guinnessa za te dwa osiągnięcia. Na koniec lutego miałam ukończone 242 maratony. Bieganie to całe moje życie oczywiście poza rodziną. Tyle pokrótce o Basi. Kochani Basia potrzebuje naszej pomocy.Za część zabiegów pokrywa ubezpieczenie, a za resztę Basia musi zapłacić. Ok. 40 tys. Euro. Basia miała usuniętą część jelita grubego – rak. Są przerzuty na węzły chłonne i wątrobę. Dobrze, że leży w hamburskim szpitalu! PROSZĘ WAS O NAWET NAJMNIEJSZY GROSIK WYŚLIJCIE : Bank Spółdzielczy Oława Nr ( …) z dopiskiem Szlachetka. Serdecznie dziękuję w Imieniu własnym Basi i Jej rodziny: męża córki i syna.

  Kazik Musiałowski

  Ufałem, że mój apel się przyda. Twoich obaw, zwierzeń, płaczu wysłuchiwałem, obdarzyłaś mnie oddanym zaufaniem. Razem byliśmy silni, jednak ten ostatni maraton życia  zakończyłaś sama.

  Basiu masz wspaniałą córkę, zapewniam możesz być z niej dumna , spotykamy się na zawodach, rozmawiamy, piszemy do siebie.