Mój setny maraton

Każdy będzie miał kiedyś sto maratonów. Na mnie wypadło w 2003 roku.

Średni czas każdego maratonu to 3:44:31

Półmaraton

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Czas
1. Wasąg Roman         Żurawica       1:35:30
2. Bil Janusz Praszka 1:38:29
3. Wiśniewski Zbigniew Chojnice 1:39:56
4. Leński Marcin Bydgoszcz 1:40:55
5. Olewiński Zenon Toruń 1:41:18
6. Cychlik Tomasz ? 1:42:25
7. Pustówka Marcin Gdynia 1:42:52
8. Lewandowski Robert Toruń 1:45:21
9. Kmieciak Robert ? 1:45:53
10. Wojtasik Przemysław Warszawa 1:46:56
11. Frydrychowski Przemysław ? 1:47:59
12. Lewandowski Stefan Toruń 1:48:52
13. Łasiak Marcin Zławieś Wlk. 1:48:57
14. Zieliński Roman Toruń 1:50:25
15. Świerczyński Bogdan Toruń 1:51:39
16. Piwoński Robert Toruń 1:56:46
17. Warwas Henryk Kleczew 1:58:42
18. Reda Waldemar Toruń 1:59:55
19. Szabunio Jan Toruń 2:01:55
20. Osóbka Tomasz Toruń 2:22:25

Maraton

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Czas
1. Suchenia Piotr Gdynia 2:53:45
2. Sękowski Piotr Płońsk 2:54:17
3. Modzelewski Krzysztof Rumia 2:56:17
4. Olchawa Piotr Chełmża 3:01:30
5. Hirch Jacek Toruń 3:02:24
6. Ciełuszecki Jacek Toruń 3:07:20
7. Góralski Krzysztof Toruń 3:08:05
8. Opałka Jan Płońsk 3:10:32
9. Maciejczyk Czesław Mőnchengladbach 3:11:08
10. Gnysiński Jacek Sieradz 3:14:18
11 Małek Stanisław Praszka 3:17:15
12. Czerwiński Andrzej Inowrocław 3:17:34
13. Rudnik Jerzy Chojnice 3:17:39
14. Marmyło Adam Katowice 3:18:43
15. Kasprzak Andrzej Inowrocław 3:24:14
16. Lubawy Krzysztof Inowrocław 3:24:54
17. Grzybała Andrzej Łomża 3:26:17
18. Ruta Tadeusz Łódź 3:26:17
19. Konopka Andrzej Elżbiecin 3:26:39
20. Lisius Tomasz Gdańsk 3:27:56
21. Ogrodowski Robert Iława 3:28:04
22. Juręczyk Łukasz Toruń 3:29:14
23. Tybuszewski Janusz Toruń 3:30:32
24. Stawski Jerzy Toruń 3:31:24
25. Torłop Przemysław Gdańsk 3:34:12
26. Karwowski Ryszard Morąg 3:34:24
27. Zygnerski Krzysztof Szczytno 3:38:56
28. Walerzak Tomasz Szczytno 3:38:56
29. Wilczek Krzysztof Szczytno 3:38:56
30. Zapadka Zygmunt Szczytno 3:38:56
31. Olekszyk Zbigniew Złocieniec 3:39:10
32. Górnowicz Andrzej Chojnice 3:40:33
33. Drygalski Dominik Bydgoszcz 3:43:58
34. Kąkolewski Konrad ? 3:48:25
35. Wira Mirosław Wrocław 3:54:42
36. Staroniewicz Janusz Rabka 3:55:48
37. Wiśniewski Marcin Szymbark 3:56:31
38. Łuczyński Sławomir Toruń 3:57:33
39. Szałowski Andrzej Warszawa 4:00:42
40. Dobosz Krzysztof Gliwice 4:00:42
41. Cepil Marek Gliwice 4:00:42
42. Adolph Florian Puck 4:09:15
43. Witt Grażyna Sopot 4:09:16
44. Ciba Jerzy Poznań 4:15:05
45. Wiśniewski Piotr Toruń 4:17:11
  „Dakota” pies  Toruń 4:17:11
46. Marcinkiewicz Stanisław Wołomin 4:17:11
47: Orłowski Sławomir Toruń 4:17:11
48. Musiałowski Kazimierz Toruń 4:17:11
49. Bednarz Jerzy Poznań 4:19:15
50. Grabowski Grzegorz „Wasyl” Trzemeszno 4:21:17
51. Zająkała Jerzy Złotoria 4:23:40
52. Rutkowicz  Franciszek Toruń 4:23:50
53: Szwec Andrzej Toruń 4:28:55
54. Jankowski Stefan Szczytno 4:35:08
55. Żukowski Piotr Warszawa 4:47:46
56. Wichrowska Jadwiga Toruń 4:47:46
57. Ornatowicz Piotr Płońsk 4:57:37
58. Gil Barbara Sierpc 5:39:53
59. Spychalski Tadeusz Toruń 5:47:45