Ranking toruńskich maratończyków za 2019

 Z chwilą rozpoczęcia przez Zbyszka  wspólnych z nami treningów , oraz  wyjazdów na maratony, podjął się  misji tworzenia rankingu toruńskich maratończyków.

Czekaliśmy zawsze na podsumowanie roku, które nasz kolega prowadził. Była to swego rodzaju nobilitacja, oraz wzajemne śledzenie postępów biegowych – pytanie jak wypadnę na tle innych. Zbyszek zamieszczał później  wyniki w lokalnych gazetach.

Statystyka za rok 2019 pozwoliła mi zająć 211 miejsce na 212 klasyfikowanych. Jesteś najstarszy- mówi Zbyszek. No tak pomyślałem… miałeś już 70 lat skończone Kaziu! Mnie dodatkową radość sprawia, że widnieją w tym opracowaniu moja córka Madzia wraz z mężem Marcinem. W roku 2018 zaliczyłem sześć maratonów w roku 2019 tylko jeden ( nałożyło się kilka przyczyn zdrowotnych) w Budapeszcie przebiegliśmy go razem.

Nie wiem jak ten rok 2020 się ułoży. Jest to dość ważny dla mnie rok, wszak latem „stuknie” mi okrągłe 40 lat biegania. Myślę o małej kameralnej imprezie dla biegaczy i kijkowiczów z przepięknym pamiątkowym medalem. Zatem znikaj Covid – 19, ruszamy do spotkań sportowych w tym wypadku kameralnych.

Zbyszkowi Gęsickiemu serdecznie dziękuję za jego dotychczasowe prace nad  rankingami.

001.            Leśniak Kamil                                                                               2.29.34                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

002.            Kłopotek Damian                                                                         2.40.23                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

003.            Dzięgiel-Poślada Angelika                                                           2.42.14                                                Dębno                                                                    07.04.2019.

004.            Mnich Piotr                                                                                  2.46.30                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

005.            Zimmer Łukasz                                                                             2.47.34                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

006.            Bartkiewicz Krzysztof                                                                   2.50.16                                                Kuwejt                                                                   16.11.2019.

007.            Ciesielski Maciej                                                                          2.53.01                                                Kraków                                                                  28.04.2019.

008.            Tomaszewski Maciej                                                                    2.54.12                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

009.            Żeliszczak Artur                                                                           2.54.22                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

010.            Kuźmicz Dominik                                                                          2.56.43                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

011.            Goleniewski Mateusz                                                                  2.56.54                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

012.            Foremski Sławomir                                                                      2.57.04                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

013             Pawłowski Tadeusz                                                                      2.57.25                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

014.            Wojnar Robert                                                                             2.57.35                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

015.            Barczak Paweł                                                                              2.58.23                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

016.            Abu Nahia Kaim                                                                           2.59.16                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

017.            Malinowski Paweł                                                                       2.59.55                                                Katowice                                                               06.10.2019.

018.   Panek Michał                                                                                        2.59.57                                                Kraków                                                                  28.04.2019.

019.   Jaworski Marek                                                                                    3.00.28                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

020.   Walendziak Klaudiusz                                                                           3.02.00                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

021.            Rudera Piotr                                                                                 3.02.35                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

022.            Pluciński Michał                                                                           3.05.46                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

023.            Waluszewski Remigiusz                                                               3.07.33                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

024.            Kaczmarczyk Dawid                                                                     3.07.33                                                Dusseldorf                                                             28.04.2019.

025.            Zawieja Jan                                                                                  3.07.56                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

026.            Kałaska Krzysztof                                                                         3.08.41                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

027.            Sikut Arkadiusz                                                                            3.09.08                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

028.            Radtke Łukasz                                                                              3.11.04                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

029.            Kunz Mieczysław                                                                          3.11.05                                                Kraków                                                                  28.04.2019.

030.            Oberlan-Maroń Joanna                                                                3.12.21                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

031.            Kluszczyński Robert                                                                      3.13.17                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

032.            Kowalski Rafał                                                                              3.14.14                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

033.            Przybylski Patryk                                                                         3.14.36                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

034.            Szweda Mirosława                                                                      3.15.13                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

035.            Przyjemski Artur                                                                          3.16.00                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

036.           Włosiński Maciej                                                                           3.16.01                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

037.           Kasprzyk Piotr                                                                               3.16.51                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

038.            Jasiński Paweł                                                                              3.17.54                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

039.            Pesta Rafał                                                                                   3.19.10                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

040.           Kociński Przemysław                                                                     3.19.29                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

041.            Raczkowski Robert                                                                       3.19.33                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

042.            Szarwiński Mariusz                                                                      3.19.47                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

043             Samerek Dariusz                                                                          3.20.14                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

044.           Kaczmarek Damian                                                                       3.20.29                                                Budapeszt                                                              29.09.2019.

045.            Marchewka Marek                                                                      3.21.17                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

046.            Mandosik Michał                                                                         3.22.19                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

047.           Góralski Krzysztof                                                                         3.22.25                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

048.            Deperas Aleksander                                                                    3.22.51                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

049.           Gregrowski Krzysztof                                                                    3.23.42                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

050.           Byler Jonas                                                                                    3.25.07                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

051.            Ładniak Dariusz                                                                            3.25.59                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

052.            Wasilewski Aleksander                                                               3.26.35                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

053.            Bartkowska Joanna                                                                     3.26.53                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

054.            Szymański Michał                                                                        3.27.05                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

055.            Krymski Radosław                                                                        3.28.45                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

056.            Koniarski Janusz                                                                           3.29.01                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

057.            Projs Tomasz                                                                                3.29.32                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

058.            Banaszkiewicz Robert                                                                  3.29.32                                                Kraków                                                                  28.04.2019.

059.            Zieliński Andrzej                                                                          3.30.33                                                Wrocław                                                                15.09.2019.

060.            Krawczuk Piotr                                                                             3.30.39                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

061.            Drążewski Jakub                                                                          3.31.49                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

062.            Kowalski Marcin                                                                          3.31.49                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

063.            Nowakowski Dariusz                                                                   3.34.19                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

064.            Urlich Tomasz                                                                               3.34.23                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

065.            Stawarska Elżbieta                                                                      3.35.27                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

066.            Tułaza Jan                                                                                    3.35.33                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

067.            Chmielewski Sławomir                                                                3.35.43                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

068.            Czaja Roman                                                                                 3.35.53                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

069.            Prudnicki Rafał                                                                             3.37.08                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

070.            Schweda Justyna                                                                         3.37.16                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

071.            Rok-Szpala Sylwia                                                                        3.38.59                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

072.            Bołtuć Grzegorz                                                                            3.39.17                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

073.            Majcher Paweł                                                                             3.39.57                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

074.           Maziarski Jarosław                                                                       3.40.16                                                Katowice                                                               06.10.2019.

075.            Chojnacki Sebastian                                                                     3.40.59                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

076.            Wąsik Marcin                                                                               3.41.04                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

077.           Lewandowski Rafał                                                                       3.41.08                                                Toronto                                                                 05.05.2019.

078.            Dankowski Jarosław                                                                    3.43.00                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

079.            Zawada Michał                                                                            3.43.03                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

080.            Trzymkowski Sławomir                                                               3.43.46                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

081.            Krzywdziński Stanisław                                                               3.43.53                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

082.            Napora Zbigniew                                                                         3.44.03                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

083.            Kuczawski Mikołaj                                                                       3.44.20                                                Toruń                                                                     27.10.2010.

084.            Zieliński Marek                                                                            3.44.51                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

085.            Osiński Michał                                                                              3.45.15                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

086.            Twarowski Arkadiusz                                                                  3.45.16                                                Kraków                                                                  28.04.2019.

087.            Kwiatkowski Marcin                                                                    3.45.19                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

088.            Skowroński Paweł                                                                       3.45.31                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

089.            Rosiński Sebastian                                                                       3.46.06                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

090.            Pawłowski Łukasz                                                                        3.47.43                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

091.            Kowalski Paweł                                                                            3.48.11                                                Warszawa                                                             28.04.2019.

092.            Sławicki Tomasz                                                                           3.48.16                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

093.            Pasturek Sebastian                                                                      3.48.33                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

094.            Kamiński Piotr                                                                              3.48.42                                                Warszawa                                                             29.04.2019.

095.            Tkaczuk Tomasz                                                                           3.51.17                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

096.            Janczerski Marcin                                                                        3.52.41                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

097.            Niecieniecki Wojtek                                                                     3.52.44                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

098.            Walczewski Michał                                                                      3.53.11                                                Marrakesz                                                             27.01.2019.

099.           Kubat Jakub                                                                                  3.53.11                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

100.            Golubski Robert                                                                           3.54.21                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

101.            Klecha Krzysztof                                                                           3.54.38                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

102.            Chmurzyński Józef                                                                        3.55.51                                                Poznań                                                                   20.10.2010.

103.            Okoński Maciej                                                                            3.55.53                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

104.            Falkowski Jędrzej                                                                        3.55.54                                                Budapeszt                                                              29.09.2019.

105.            Binkowski Mateusz                                                                      3.56.40                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

106.            Nowakowski Jerzy                                                                       3.56.46                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

107.            Czaplicki Mateusz                                                                        3.57.00                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

108.            Nowak Jarosław                                                                          3.57.25                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

109.            Ordon Zbigniew                                                                           3.57.31                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

110.            Wolański Adam                                                                            3.57.31                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

111.            Grzegorzewski Dariusz                                                                3.57.37                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

112.            Sztypka Paweł                                                                             3.57.54                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

113.            Dziemian Paweł                                                                           3.58.30                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

114.            Predenkiewicz Andrzej                                                                3.58.40                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

115.            Brzykacy Jacek                                                                             3.59.19                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

116.            Pyrka Adam                                                                                 4.01.10                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

117.            Nolka-Wiśniewski Karol                                                               4.01.57                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

118.           Raczkowski Łukasz                                                                        4.02.08                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

119.            Beszczyński Konrad                                                                      4.03.07                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

120.           Butowski Krzysztof                                                                        4.03.17                                                Poznań                                                                   28.10.2019.

121.            Waniek Mariusz                                                                           4.03.33                                                Katowice                                                               06.10.2019.

122.            Kryszak Damian                                                                           4.03.48                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

123.            Witkowski Piotr                                                                           4.04.26                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

124.            Boroch Dawid                                                                               4.05.05                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

125.            Kulwicki Łukasz                                                                            4.05.30                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

126.            Kozłowski Albin                                                                            4.06.40                                                Wrocław                                                                15.09.2019.

127.            Masalski Romuald                                                                        4.09.52                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

128.            Kasikowski Tomek                                                                       4.10.28                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

129.           Kowalski Daniel                                                                            4.10.44                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

130.            Herzberg Przemysław                                                                  4.11.02                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

131.            Błędowski Krzysztof                                                                     4.11.27                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

132.            Dziełak Andrzej                                                                            4.11.51                                                Kraków                                                                  28.04.2019.

133.            Budzyńska Sylwia                                                                        4.13.12                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

134.            Wróblewski Łukasz                                                                      4.13.13                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

135.            Sójka Agnieszka                                                                           4.14.26                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

136.           Melnicki Krzysztof                                                                        4.14.30                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

137.            Waruszewski Robert                                                                    4.14.33                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

138.            Lipiński Artur                                                                               4.14.45                                                Dębno                                                                    07.04.2019.

139.            Tarnowska Ewa                                                                           4.15.15                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

140.            Chwiałkowski Wiesław                                                                4.15.37                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

141.            Marach Piotr                                                                                4.15.47                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

142.            Seichter Adam                                                                             4.16.12                                                Wrocław                                                                15.09.2019.

143.            Ciałowicz Mariusz                                                                        4.16.18                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

144.            Zieliński Marcin                                                                           4.18.29                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

145.            Wrotek Mariusz                                                                           4.18.54                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

146.            Domalewska-Grabowska Monika                                               4.19.22                                                Budapeszt                                                              29.09.2019.

147.            Strzelecka Marta                                                                         4.19.34                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

148.            Kaczorowska Anna                                                                       4.19.38                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

149.            Strzelecki Piotr                                                                            4.19.39                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

150.            Korolewski Dominik                                                                     4.19.49                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

151.           Koś Magdalena                                                                             4.21.18                                                Budapeszt                                                              29.09.2019.

152.           Koś Marcin                                                                                    4.21.18                                                Budapeszt                                                              29.09.2019

153.            Czeszewski Rafał                                                                          4.22.20                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

154.            Ehlert Sonia                                                                                 4.23.06                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

155.            Panek Michał                                                                               4.23.09                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

156.            Sadowski Marcin                                                                         4.23.27                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

157.            Sajewski Łukasz                                                                           4.23.47                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

158.            Cieplińska Marta                                                                         4.24.07                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

159.            Zieliński Sebastian                                                                       4.24.08                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

160.            Slot Michał                                                                                   4.24.14                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

161.            Kwiatek Małgorzata                                                                    4.24.41                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

162.            Wiśniewski Dawid                                                                       4.26.03                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

163.            Winorowski Adam                                                                       4.26.13                                                Dębno                                                                    07.04.2019.

164.            Wójcik Adam                                                                                4.26.32                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

165.            Kowalska Agnieszka                                                                    4.27.21                                                Kraków                                                                  28.04.2019.

166.            Ulatowska Agata                                                                         4.27.25                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

167.            Walach Karolina                                                                           4.28.59                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

168.            Michniewicz Piotr                                                                        4.30.11                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

169.            Lipińska Małgorzata                                                                    4.30.39                                                Dębno                                                                    07.04.2019.

170.            Jankowski Adrian                                                                        4.32.12                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

171.            Koszykowski Maciej                                                                     4.33.09                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

172.           Wilczyńska Magdalena                                                                4.33.45                                                Gdańsk                                                                  14.04.2014.

173.            Tykarski Przemysław                                                                   4.33.46                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

174.            Hajduk Adam                                                                               4.34.02                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

175.            Tandel Roman                                                                              4.34.41                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

176.            Lipertowicz Grzegorz                                                                   4.36.21                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

177.            Musztowski Damian                                                                    4.37.26                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

178.            Chruściel Waldemar                                                                     4.38.34                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

179.            Wiśniewska Daniela                                                                    4.38.42                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

180.            Deruś Stanisław                                                                           4.39.27                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

181.            Kozłowska Agnieszka                                                                   4.39.49                                                Wrocław                                                                15.08.2019.

182.            Wejerowski Michał                                                                      4.39.56                                                Łódź                                                                       07.04.2019.

183.            Stańska Marlena                                                                         4.40.01                                                Gdańsk                                                                  15.08.2019.

184.            Murawski Radosław                                                                    4.40.27                                                Warszawa                                                             29.04.2019.

185.            Dądelski Mariusz                                                                         4.40.38                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

186.            Kowalczyk Rafał                                                                           4.40.39                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

187.            Soszyński Grzegorz                                                                      4.41.17                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

188.            Lisewska Agnieszka                                                                     4.42.19                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

189.            Gołaszewska Jolanta                                                                   4.42.23                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

190.            Zacniewski Paweł                                                                        4.45.13                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

191.            Wiśniewski Janusz                                                                       4.45.38                                                Las Palmas                                                             27.01.2019.

192.            Dowing Kyle                                                                                 4.46.05                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

193.            Zalewczak Dariusz                                                                       4.46.20                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

194.            Palma Mirosław                                                                           4.46.21                                                Las Palmas                                                             27.01.2019.

195.            Ciesielski Jan                                                                                4.47.08                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

196.            Ciesielski Jerzy                                                                             4.47.09                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

197.            Gordon Michał                                                                             4.47.29                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

198.            Żółtański Rafał                                                                             4.50.43                                                Gdańsk                                                                  14.04.2018.

199.            Wolańska Monika                                                                        4.51.30                                                Warszawa                                                             14.04.2019.

200.            Jankowski Tomasz                                                                       4.57.56                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

201.            Rycharski Konrad                                                                         5.02.54                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

202.            Kilkowski Jarosław                                                                      5.03.32                                                Warszawa                                                             29.09.2019.

203.            Timpf Jeremy                                                                               5.06.16                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

204.            Piechocka Beata                                                                           5.07.29                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

205.           Zawieja Bartosz                                                                            5.09.15                                                Warszawa                                                             14.04.2019..

206.            Kiedrzyński Arkadiusz                                                                  5.11.55                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

207.           Rosińska-Ciołowicz Sylwia                                                            5.13.10                                                Gdańsk                                                                  14.04.2019.

208.           Cićwierz  Natalia                                                                           5.14.26                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

209.           Błaszkiewicz  Filip                                                                         5.36.40                                                Poznań                                                                   20.10.2019.

210.  Adamczyk  Zbigniew                                                                              5.38.11                                                Toruń                                                                     27.10.2019.

 211.   Musiałowski Kazimierz                                                                        5.45.57                                                Budapeszt                                                              29.09.2019.

212.   Pilarski Krzysztof                                                                                   5.47.12                                                Poznań                                                                   20.10.2019.